طراحی سایت
اخبار
30
تقدیر و تشکر خانواده جاسمی از پرسنل و عوامل بیمارستان امام حسین (ع) مهران
چکیده: خانواده داغ دیده جاسمی با حضور خود در بیمارستان از تمامی پرسنل که در جریان خاکسپاری و ترحیم مرحوم کیومرث جاسمی حضور داشتند تقدیر و تشکر به عمل آوردند.پرسنل بیمارستان با بیان این مطلب که این حضور و انجام مراسمات ضمن زنده نگه داشتن یاد آن همکار عزیز ،کار کوچکی در قبال زحمات چندین و چند ساله مرحوم کیومرث جاسمی بوده.
20
درگذشت نابهنگام آقای کیومرث جاسمی از پرسنل زحمت کش بیمارستان امام حسین (ع) مهران
چکیده: جناب آقای کیومرث جاسمی که از کارکنان با سابقه و زحمت کش بیمارستان بودند متاسفانه در تاریخ 1397/04/15 به علت عارضه قلبی به سوی دیار حق شتافتند.این عزیز از دست رفته که دچار حمله قلبی شده بود سریعا مورد معاینه و اقدامات cpr بیمارستان قرار گرفتند اما متاسفانه تلاشهای بسیار برای احیای این عزیز سفر کرده بی نتیجه ماند. در پی درگذشت این نیروی ارزشمند،بیما... ادامه »
09
بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام به اتفاق  هیات همراه از بیمارستان امام حسین (ع) مهران
چکیده: جناب آقای دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام با جمعی از معاونین و هیات همراه خود بیمارستان امام حسین (ع) مهران را مورد بازدبید و بررسی قرار دادند.در این بازدید که شامل بررسی بر کلیه بخش های بیمارستان بود ، پیشرفت کار در بازسازی بخش اورژانس بیمارستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.حناب آقای دکتر همتی ضمن بررسی مشکلات و کمبودهای بیمارستان دیدار... ادامه »
26
گرامیداشت روز ماما و اسناد پزشکی
چکیده: در گرامیداشت روز ماما با برگزاری مراسمی در بیمارستان امام حسین (ع) مهران از زحمات این قشر از جامعه درمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.همچنین همزمان با این مراسم با توجه به گذشت روز اسناد و مدارک پزشکی با تقدیم لوح تقدیر از پرسنل این واحد در بیمارستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
31
یرگزاری جشن روز علوم آزمایشگاهی
چکیده: در تاریخ 30 فروردین در مکان آزمایشگاه بیمارستان امام حسین (ع) مهران به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی مراسمی با حضور پرسنل آزمایشگاه جهت گرامیداشت این روز و همچنین تقدیر و تشکر از پرسنل زحمت کش و پرتلاش آزمایشگاه برگزار گردید.
03
معجزه آفرینی بیمارستان امام حسین(ع) مهران و اورژانس هوایی در روز پرستار
چکیده: طی امروز بیمار آقایی که حدودا 57 سال سن داشت و به علت تشنج دچار ایست قلبی شده بود به بیمارستان امام حسین مهران انتقال یافت.پرسنل اورژانس و پزشکان حاضر به سرعت به بالین بیمار حاضر شدند و با انجام دوبار cpr ،موفق به بازگشت علایم حیاتی بیمار شدند. با توجه به اورژانسی بودن وضعیت بیمار، از سوی بیمارستان درخواست بالگرد شد.اورژانس هوایی به محض تحویل... ادامه »
29
برگزاری جشن روز پرستار
چکیده: برگزاری جشن روز پرستار همراه با اهدای جوایز به پرستاران نمونه و زحمتکش بیمارستان امام حسین(ع) مهران
03
تشکیل کمیته ساماندهی دارو با حضور معاون محترم غذا و دارو
چکیده: در طی تشکیل کمیته ساماندهی دارو و تجهیزات  در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران  با حضور دکتر نقدی معاون غذا و دارو و هیئت همراه به ابعاد تامین دارو در شهرستان مهران به خصوص در زمان اربعین پرداخته شد. در این جلسه به راهکارهایی جهت تامین داروی مورد نیاز زمان اربعین و جلوگیری از کمبود داروهای پرمصرف در این زمان خاص و ارائه خدمات هرچه بهتر ... ادامه »
03
یازدید معاون محترم وزیر بهداشت  از بیمارستان امام حسین(ع)
چکیده: در پی نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و حضور میلیونی زایران امام حسین (ع) در شهر مهران معاون محترم وزیر بهداشت طی سفر به شهر مهران از بیمارستان امام حسین(ع) بازدید به عمل آوردند. در طی این بازدید  جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام به همراهی دکتر دلپیشه در کنار معاون محترم وزیر بهداشت جهت بازدید از بخشهای بیمارستان حضور یافتند. طی... ادامه »
03
اجرای اولین همایش شستشوی دست در بیمارستان امام حسین(ع)
چکیده: همایش روز جهانی شستشوی دست برای اولین بار در 23 مهر ماه 1396 با حضور مدیر،مترون،سرپرستاران و سایر کارکنان واحدهای اداری و درمانی با شعار دست های پاک نجات بخش زندگی در این مرکز برگزار گردید. در ابتدای مراسم آقای حسین برجی زاده مدیر بیمارستان،حفظ و ارتقای ایمنی بیمار را مهمترین رسالت در بیمارستان عنوان کرد و با اشاره به اینکه شستن دستها مهمترین عامل... ادامه »
03
سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این‌هفته شهرستان‌ مهران
چکیده: سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این‌هفته شهرستان‌مهرانآقای حسین برجی زاده مدیر بیمارستان‌ امام‌حسین‌(ع) مهران‌ بعنوان‌سخنران‌پیش از خطبه های این هفته نماز‌جمعه شهرستان‌مهران‌پشت تریبون‌ قرار گرفت آقای برجی زاده با سلام‌و درود به مقام‌مقدس آقا امام‌ زمان ارواحناله فدا و سلام و درودبه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی (ره)و سلام‌و درود ب... ادامه »
25
انتقال هوایی مصدومین به بیمارستان امام حسین(ع) مهران
چکیده: به گفته آقای برجی زاده مدیر بیمارستان امام حسین ع ، مصدومین از طریق بالگردها به بیمارستان منتقل می شوند.
22
استقرار بیمارستان 50 تخت خوابی صحرایی در بیمارستان امام حسین(ع) مهران
چکیده: بیمارستان اهدایی 50 تخت خوابی درمحوطه بیمارستان امام حسین(ع) مهران دایر گردید. به گفته آقای برجی زاده مدیر بیمارستان امام حسین(ع) این بیمارستان شامل 50 تخت با دارا بودن اتاق عمل دو تخته ، ریکاوری، ICU با 4 تخت،CSR، لنژری، رادیولوژی، داروخانه، تریاژ، پذیرش، دوبخش بستری، موتورخانه، ژنراتور برق وسیستم سرمایشی وگرمایشی می باشد این بیمارستان درمحوطه ر... ادامه »
17
بزرگداشت روز جهانی رادیولوژی
چکیده: به مناسبت روز جهانی کشف اشعه ایکس، مراسم تقدیر از کارکنان واحد رادیولوژی با حضور جناب آقای برجی زاده مدیرمحترم ، جناب آقای فرهادی مسئول حراست وخانم منصوری مترون بیمارستان امام حسین(ع) مهران در محل دفترریاست برگزار شد.
09
برگزاری جلسه  تیم مدیریت اجرایی بیمارستان امام حسین(ع) مهران
چکیده: درراستای پیاده سازی استانداردهای اعتباربخشی بیمارستانها درسال 95 جلسه تیم مدیریت اجرایی باحضور رییس بیمارستان دکترامامی ، مدیر، مترون، امور مالی، مدیرمنابع انسانی،مسئول بهبود کیفیت ومسئول فناوری اطلاعات درمحل دفتر ریاست این بیمارستان برگزار گردید.دستورکار این جلسه پیاده سازی هرچه بهتر سنجه های اغتباربخشی بود که دراین راستا مصوباتی تدوین گردید که ا... ادامه »
05
برگزاری کارگاه گزارش نویسی
چکیده: باتوجه به شروع فعالیتها درزمینه پیاده سازی استانداردهای اعتباربخشی فعالیتهای آموزشی بیمارستان امام حسین(ع) از سرگرفته شد، از جمله این آموزش ها برگزاری کارگاه گزارش نویسی درپرستاری توسط آقای برجی زاده مدیرمحترم این مرکز بود.
25
برگزاری کارگاه فرآیندنویسی
چکیده: کارگاه فرآیند نویسی توسط مسئول بهبود کیفیت بیمارستان با حضور تمام رابطین آموزشی واعتباربخشی ومسئولیت بخش ها درمحل سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید.باتوجه به سنجه های واحد بهبود کیفیت ولزوم تدوین فرآیندهای کاری در تمام بخش های بیمارستان کارگاه آموزشی دراین خصوص برگزار گردید که دراین کارگاه تمام مراحل مربوط به تدوین یک فرآیند از ابتدا تا انتها به ... ادامه »
18
برگزاری جلسه آمادگی اربعین دربیمارستان امام حسین(ع) مهران
چکیده: درتاریخ 95/7/15 درمحل دفترریاست بیمارستان امام حسین(ع) مهران جلسه ای با حضور رییس،مدیر،مترون ومسئولین تمام بخش ها با محوریت ایام پر ازدحام اربعین برگزارشد.مصوبات این جلسه به شرح ذیل می باشد:- لغو تمام مرخصی ها از یک هفته قبل تا یک هفته بعد از اربعین حسینی- برآورد نیروهای مورد نیاز بخش های بیمارستان واعلام لیست به دفترپرستاری- تحویل لیست تجهیزات ولو... ادامه »
12
راه اندازی پروژه مسکن مهر پزشکان
چکیده: راه اندازی پروژه مسکن مهر پزشکان ازاول مهر ماه سال 95 دربیمارستان امام حسین(ع) مهران
29
برگزاری اولین جشنواره ترویج زایمان طبیعی
چکیده: اولین جشنواره زایمان طبیعی با حضور آقای برجی زاده مدیر بیمارستان ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمدی استاد حوزه علمیه، خانم منصوری مدیر خدمات پرستاری ،همکاران گروه مامایی وتعدادی از مادرانی که زایمان طبیعی انجام داده اند درسالن کنفرانس بیمارستان امام حسین(ع) مهران برگزار شد.درابتدای مراسم بعد از قرائت آیاتی از کلام الله مجید: آقای برجی زاده مدیر ... ادامه »
23
بازدید رئیس دانشگاه و نماینده مردم استان در مجلس از شبکه و بیمارستان شهرستان مهران
چکیده: دکتر علی دل پیشه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دکتر سلام امینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان مهران بازدید نمودند. به گزارش خبرنگار وب دا، در جریان این بازدید، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از توجه ویژه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به حوزه سلامت اظهار کرد... ادامه »
22
جلسه مشترک سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) مهران و ریاست محترم ستاد اقامه  نماز استان ایلام
چکیده:   در جلسه مشترک سرپرست بیمارستان امام حسین(ع) مهران و ریاست محترم ستاد اقامه نماز جناب آقای رضایتی که در محل دفتر ریاست بیمارستان امام حسین برگزار گردید، آقای رضایتی مسئول محترم ستاد اقامه نماز استان ایلام با تشکر از زحمات پرسنل درمانی و ریاست بیمارستان ، از تلاش دکتر امامی جهت برقراری نماز جماعت در بیمارستان و همچنین پخش اذان از بلندگوه... ادامه »
06
دیدار ریاست بیمارستان امام حسین (ع) با رییس محترم شورای اسلامی شهر مهران
چکیده:   در این دیدار صمیمانه به تاریخ 6/4/95، دکتر مصطفی امامی با تشکر از زحمات شبانه روزی شهردار محترم جناب آقای عارفی و همچنین اعضای محترم شورای شهر مهران در خدمت رسانی به مردم و همچنین آسفالت خیابانهای منتهی به ورودی بیمارستان از ایشان تشکر بعمل آورده و سلام گرم ریاست محترم دانشگاه را به ایشان ابلاغ نمودند. در این دیدار آقای دوست محمدی با تشکر ... ادامه »
06
تودیع و معارفه مسئول حراست بیمارستان امام حسین (ع)
چکیده:   در این مراسم جناب آقای احسان نظری رییس محترم کل حراست دانشگاه، با تشکر از خدمات ارائه شده توسط دکتر امامی ، اززحمات آقای ابراهیم طوفانی مسئول سابق حراست بیمارستان کمال تشکر را داشته و جناب آقای حمید فرهادی را به عنوان مسئول جدید حراست بیمارستان معرفی نمودند. ریاست بیمارستان نیز طی سخنرانی از زحمات آقای طوفانی تشکر و برای آقای فرهادی توفیق ... ادامه »
06
ضیافت افطاری با حضور سرپرست و جمعی از پرسنل بیمارستان
چکیده:   سرپرست و جمعی از پرسنل بیمارستان در دیداری صمیمی و دوستانه به پاس تشکر از زحمات همکاران و پزشکان متخصص گرد هم حضور یافتند. در این دیدار روسای بخشها و همچنین پزشکان محترم متخصص، ضمن تشکر از زحمات دوماهه اخیر ریاست بیمارستان و تغییرات محسوسی که در مدیریت رخ داده است، به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند. سرپرست بیمارستان نیز از زحمات شبان... ادامه »
26
روال کار پزشكان متخصص در بيمارستان امام حسين(ع) كاملا عادی است
چکیده:  مدير بيمارستان امام حسين(ع) شهرستان مهران گفت: روال کاري كادر پزشكان در بيمارستان امام حسين(ع) مطابق برنامه بيمارستان و كاملا عادي است. حسين برجي زاده مدير بيمارستان امام حسين(ع) مهران در گفتگو با خبرنگار آواي مهران با اشاره به خبر منتشر شده مبني بر ترك محل كار از سوي پزشكان متخصص اين بيمارستان گفت:با توجه به درگيري پيش آمده همراه بیمار ... ادامه »
25
دیدار رییس بیمارستان مهران و نماینده محترم ولی فقیه
چکیده:  در اولین دیداررسمی رییس بیمارستان امام حسین (ع) مهران و نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مهران، که درتاریخ 24/3/95 صورت گرفت، دکتر مصطفی امامی گزارشی از عملکرد دوماهه دوره سرپرستی خودرا به حجت الاسلام دکتر ولدبیگی، ارائه نمود وهمچنین به ذکر کمبودهای بیمارستان و تغییرات مثبت ایجاد شده در زمان تصدی مدیریت خود،  پرداخت. در ادامه ح... ادامه »
25
تکذیبیه بیمارستان امام حسین مهران راجع به حوادث اخیر و ترک پزشکان از محل کار
چکیده:  در پی حادثه اخیر پیش آمده در بیمارستان امام حسین(ع) مهران، که منجر به برخورد لفظی مابین یکی از پزشکان بیمارستان وهمراه بیماران شد، اخباری مبنی بر تعطیلی بیمارستان و ترک محل خدمت توسط پزشکان در فضای مجازی منتشر گردید.دکتر مصطفی امامی رییس بیمارستان امام حسین(ع) مهران، با تکذیب هرگونه تعطیلی و عدم خدمت رسانی به مردم، روال کار این بیمارستان را ع... ادامه »
جستجو