شماره: 31832
1399/09/25
بازدید فرمانده سپاه شهرستان مهران از بیمارستان امام حسین( ع) مهران بمناسبت روز پرستار
بازدید فرمانده سپاه شهرستان مهران از بیمارستان امام حسین( ع) مهران بمناسبت روز پرستار


سرهنگ پاسدار امینی فرمانده سپاه ناحیه مهران برای بازدید از روند درمانی بیماران کرونایی و تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه و مجاهدانه کادر پزشکی و پرستاری در بیمارستان امام حسین(ع) مهران حضور یافت و از بخش‌های بیمارستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین( ع) مهران، جناب سرهنگ امینی فرمانده سپاه شهرستان مهران، برای بازدید از روند درمانی بیماران کرونایی و تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه و مجاهدانه کادر پزشکی و پرستاری و تبریک روز پرستاردر بیمارستان امام حسین (ع) مهران حضور یافت و از بخش‌های مختلف بازدید کرد.

سرهنگ امینی بعد از بازدید از بخشهای بیمارستان در گفت‌وگویی کوتاه اظهار داشت: کادر درمانی با روحیه ایثارگرانه و خدمتگذرانه بسیار عالی و علیرغم وجود خطر برای خود، بدون وقفه در حال خدمت رسانی‌اند و جا داشت بنده نیز از این عزیزان تشکر کنم.

فرمانده سپاه مهران خطاب به سرپرست بیمارستان گفت: ما به عنوان بسیج و سپاه آماده‌ایم هر آنچه برای شکست کرونا از دستمان بر می‌آید دریغ نکنیم. باید تلاش کنیم مردم عزیزمان در این شهرستان با طیب خاطر زندگی کنند. البته مردم باید توصیه‌های خودمراقبتی مسئولان بهداشتی را جدی بگیرند که اگر این اتفاق بیفتد و مردم توصیه‌ها را عمل کنند، مبارزه با این ویروس با سهولت انجام خواهد شد.
مهندس ایرج محمودی، سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) مهران ضمن تقدیر وتشکر از حضور دلگرم کننده فرمانده سپاه شهرستان، با تشریح آخرین وضعیت بیماران کرونایی در این مرکز درمانی، گفت: اگر مردم مراقبت کنند زمان بهبود اوضاع طول نخواهد کشید اما اگر مردم به هر دلیلی توصیه‌ها را جدی نگیرند شرایط بدتر خواهد شد.
حق انتشار محفوظ است ©