شماره: 32904
1399/12/14
بازدید نماینده دفتر مقام معظم رهبری ورئیس ستاد اقامه نماز بهمراه رئیس امور فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بیمارستان امام حسین( ع) مهران
بازدید نماینده دفتر مقام معظم رهبری ورئیس ستاد اقامه نماز بهمراه رئیس امور فرهنگی ودانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بیمارستان امام حسین( ع) مهران


حجة الاسلام والمسلمین هاشمی نماینده دفتر نهاد رهبری و مسئول ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی از بخش‌های مختلف بیمارستان امام حسین( ع) مهران بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین( ع) مهران، در بازدید از بیمارستان امام حسین( ع) مهران با تقدیر از دست اندر کاران امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز گفت: فرهنگ اقامه نماز بر هیچ یک از ما پوشیده نیست و ضرورت دارد که نسبت این فریضه الهی توجه ویژه داشته باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی اضافه کرد: نماز باید در راس تمام کارهای ما قرار گیرد و نباید در بین کارهای اداری‌مان این فریضه را در حاشیه قرار داد.
وی افزود: در طول تاریخ تا کنون به نماز اهمیت زیادی می‌دادند و پیامبران ما به بازماندگانشان می‌گفتند که این فریضه الهی را ادامه دهند چرا که اگر این فریضه الهی مورد توجه خداوند متعال قرار نگیرد هیچ‌کدام از کارهای ما هم قابل قبول نخواهد بود.
رییس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه انقلاب ما به‌خاطر ارزش‌های دینی بوده است، ادامه داد: توجه ویژه به نماز ناهنجاری‌های خانواده و جامعه را به حداقل می رساند.

حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی افزود: در بیمارستان مسئول فرهنگی و ستاد اقامه نماز مسئول برپایی نماز هستند.
رئیس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هدف از این نشست اجرای طرح تحول سلامت معنوی می‌باشد.

مسئول واحد فرهنگی بیمارستان امام حسین( ع) مهران نیز اقدامات انجام شده در بیمارستان را برگزاری مراسمات و تهیه بنر و پوستردر تمامی مناسبت‌های مختلف، برپایی نماز جماعت ظهر در بیمارستان، اختصاص یک جلسه در هفته به امور فرهنگی با مسئولین بیمارستان برشمرد.
مهندس ایرج محمودی رئیس بیمارستان امام حسین( ع) مهران نیز ضمن تشکر از حضور مسئولان، همکاری کامل خود را در این زمینه اعلام و اظهار امیدواری کرد، بیمارانی که از بیمارستان بیرون می‌آیند علاوه بر سلامت جسمی، سلامت معنوی نیز داشته باشند.
در ادامه دکتر میرزایی معاونت فرهنگی ودانشجویی وخانم دکتر رئیسی مدیر فرهنگی دانشجویی از تلاشهای ریاست وپرسنل بیمارستان در زمینه اشاعه فرهنگ اقامه نماز و امورات فرهنگی این مرکز تقدیر وتشکر نمودند.
در پایان از بخش های مختلف و همچنین نماز خانه بیمارستان بازدید به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان امام حسین( ع) مهران
حق انتشار محفوظ است ©